Home - Gallery - Crossed Roller Bearings - RB11012UUCC0P5 Crossed Roller Bearing
RB11012UUCC0P5 Crossed Roller Bearing
Case Details
Name
Crossed Roller Bearing
Series
RB series
Brand
MONTON
Model
RB11012UUCC0P5
d
110mm
D
132mm
B
12mm